Pridajte sa k nám

Vy hľadáte prácu, my ponúkame voľné pozície. Čo by ste radi robili?

Budoucí LIKO-Sák - LIKO-School

Slavkov u Brna

Budoucí LIKO-Sák - vybudujte si svou kariéru!

Chcete mít jedinečnou šanci projít si od dělnických profesí až po obchodní a technické pracovníky? Nabízíme Vám možnost nastoupit do LIKO-School, kde za dobu 6 - 9 měsíců projdete celým výrobním, realizačním a obchodním procesem. Tak pojďte s námi prožít cestu LIKO-Sem!

Co na vás čeká?

 • začnete od začátku - seznámíte se s našimi produkty jak teoreticky, tak hlavně prakticky (čeká vás práce ve výrobě našich příček, montáž na stavbách nebo naše specializovaná svařovna či obrobna)
 • odborné školení a trénink v různých pozicích
 • budete se učit od našich expertů a odborníků, kteří se vám budou věnovat a podporovat vás
 • zkusíte si, co vás baví, a najdete, v čem jste nejlepší
 • spousta zážitků, dobrodružtví a nových přátel
 • budoucí místo v našem týmu prima zaměstnanců ve Slavkově u Brna, v Praze či Bratislavě

Kdo se může zapojit?

 • prakticky kdokoliv, kdo chce nový směr nebo získat zkušenosti - pokud chcete být technikem, projektovým manažerem, obchodníkem, konstruktérem, parťákem ve svařovně, vedoucím výroby, šéfmontérem, obchoďákem...
 • člověk, který se nebojí nových věcí a je rád, když si může věci přímo vyzkoušet i máknout rukama

Máme pro vás připraveno:

 • propracovaný program na míru pro jednotlivé profese
 • podmínky jako pro naše zaměstnance - samozřejmostí je smlouva i odpovídající mzda
 • super kolektiv, který vás přivítá a bude se vám věnovat
 • výuku cizích jazyků v naší firemní škole
 • slušivé a moderní firemní oblečení zdarma
 • zdravé svačinky a čerstvý pomerančový džus, dotovaný oběd ve firemní kantýně (popřípadě stravenky)

Keď máte záujem o pozíciu, pošlite svoj životopis Renáte Pirníkovej na e-mail renata.pirnikova@liko-s.sk. Rada sa s Vami stretne.

Všetky voľné pozície na LIKO-S.sk

Rodinné základy

Hľadáte prácu? Vyberte si z otvorených pozícií a neváhajte nám napísať. Staviame na rodinných základoch, máme víziu, neustále inovujeme a rozhodne sa nebudete nudiť. Budete tvoriť budúcnosť svojho odboru. Vsádzame na vašu individualitu, ale i vývoj. Máme pre vás firemnú školu jazykov, najrôznejšie kurzy alebo program LIKO-School - nastúpite po škole a vybudujete si kariéru. Porastiete s nami. V LIKO-Se je rodina podstatou dobrého života, ale aj základom dobrej firmy. To, ako sa medzi sebou v rodine správame, sa premieta do života našej firmy.

Pripravení na progresívnu generáciu

Mladým patrí budúcnosť našej firmy, mladá generácia prináša do LIKO-Su moderný pohľad na rozvoj firmy. Dnes je LIKO-S firmou porovnateľnou s akoukoľvek inou v západnej Európe či Spojených štátoch - aj preto hľadáme inšpiráciu po celom svete. Sledujeme odborové trendy a navštevujeme svetové veľtrhy ako CES v Las Vegas, medzinárodné HR konferencie. Stále hľadáme najlepšie spôsoby, ako firmu rozvíjať. LIKO-S je pripravený na ďalšiu rodinnú generáciu aj na mladú generáciu kolegov.

Správanie a výkon

Naši ľudia pracujú v rodinnej atmosfére, zaujímame sa o ich záujmy, rodinu, kam pôjdu na dovolenku. Zároveň sme otvorený návrhom na zlepšenie, každý môže dostať nápad, ako v práci robiť lepšie a keď zlepšenie implementujeme, bude za to ocenený. Nikdy nebudete počuť, že je vaša pozícia je menejcenná, k úspechu firmy všetci prispievame spoločným dielom, všetci sa podieľajú na zisku. Výkon každého z nás musí byť čo najlepší, nikdy ale nesmie byť na úkor chovania. K ostatným sa musíme chovať tak, ako chceme aby sa chovali oni k nám. A predovšetkým, víťazi nepodvádzajú!

LIKO-Style

Od roku 1992 produkujeme, stavíme, montujeme, vyrábame… ale takisto vytvárame vzťahy. Vzájomne medzi sebou, medzi zamestnancami i medzi zákazníkmi. Usilujeme o to, aby náš štýl, naša filozofia, náš prístup k práci i životu bol jasne rozpoznateľný. Chceme byť identifikovateľní. Správaním i oblečením. Zamestnanec i zákazník je pre nás partnerom, ktorý si zaslúži byť v centre pozornosti. Presne v duchu baťovských tradícií, v duchu poctivého a spoločensky prínosného podnikania.

K image modernej firmy patrí i firemné oblečenie. Naša firma sa môže pochváliť štýlovým a pritom účelným oblečením, ktoré oceňujú nielen zamestnanci, ale i partneri a spolupracovníci firmy. Každá z našich divízií má niekoľko módnych kolekcií oblečenia, ktoré sú tvorené na obdobie jar-leto a jeseň-zima. Všetky kolekcie, či už sú navrhnuté pre výrobnú či nevýrobné sféru, sú zvonku ľahko identifikovateľné a zapamätateľné.

LIKO-School

Chceš sa zoznámiť s praxou ešte predtým, než nastúpiš na svoje vysnívané miesto?

• Myslíš, že najlepšia cesta hore je práve odspodu?
• Myslíš, že je dobré vedieť aj niečo urobiť rukami a spoznať prácu robotníkov?
• Nevadí ti fyzická práca a chceš sám seba lepšie spoznať?
• A páči sa ti firemnej filozofie LIKO-S, produkty a chcel by si spoznať LIKO-S team?
Chceš v LIKO-Se pracovať, nie je práve pre teba voľné miesto a rád si na neho počkáš?

Vydaj sa na cestu k úspechu a prihlás sa do našej LIKO-School! V troch úrovniach spoznáš zač je toho LIKO-S - čaká ťa výučba cudzích jazykov, manuálne ale aj obchodné a technické práce. Neváhaj, cesta tisíce míľ predsa začína jedným krokom!

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám!

Máte záujem o naše akustické riešenie, chcete vypracovať bezplatnú cenovú ponuku alebo sa len potrebujete na niečo spýtať? Tak do toho! Pošlite správu a my sa vám obratom ozveme.

LIKO-SOffice rokaCZGBCAMSP