Akustické panely

SilentPET® sú akustické panely vyrábané z PET fliaš a textilných vlákien. Pri výrobe sa dbá na použitie ekologických procesov s minimálnymi emisiami CO2, preto aj odpad, ktorý je vytvorený počas výroby sa vracia do výrobného procesu, čo tiež znižuje vplyv na životné prostredie. Akustické panely možno použiť do obytných priestorov, kancelárií, hotelov, reštaurácií a tiež pre priemyselné prostredia. SilentPET® je odolný proti vlhkosti, plesniam či parazitom.

Lepšia atmosféra pre väčšiu pohodu

Priestory s dobrou akustikou sú príjemnejšie, poskytujú väčšiu pohodu a znižujú stresový faktor vytváraný hlukom. Hladiny hluku sú znížené a emisie hluku z kancelárskeho vybavenia a komunikácie pracovníkov sú výrazne obmedzené. Výsledkom je, že daná oblasť miestnosti sa stane krajším miestom ku práci a odpočinku.

Vynikajúce akustické hodnoty

Riešením nie je iba umiestniť čo najviac materiálov, ktoré pohlcujú hluk, na jedno miesto. Pridaním akustických materiálov na správne miesta sa docieli absorbcia zvuku miesto jeho odrazu do miestnosti. Tým sa odstránia nežiadúce presluchy, šumy a zníži sa dozvuk. Hudobníci potrebujú rôznu akustiku. Nie vždy ale možno všetko vopred "vypočítať" a naplánovať. Hľadanie ideálnej akustiky priestoru vyžaduje aj určitú mieru experimentovania a skúseností.

 

Dokumenty na stiahnutie

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám!

Máte záujem o naše akustické riešenie, chcete vypracovať bezplatnú cenovú ponuku alebo sa len potrebujete na niečo spýtať? Tak do toho! Pošlite správu a my sa vám obratom ozveme.

LIKO-SOffice rokaCZGBCAMSP